• DOLAR
  5,9441
  %-0,00
 • EURO
  6,5510
  %0,01
 • ALTIN
  302,12
  %-0,12
 • BIST
  7,7668
  %0,07
Kur’anı Ezberlemek Kur’ana hizmet etmektir

Kur’anı Ezberlemek Kur’ana hizmet etmektir

Sivas İl Müftüsü Yusuf Akkuş, hafızlık eğitimi veren Zeki Hayran Hafızlık İmam Hatip Orta Okulunu ziyaret ederek buradaki öğrencilerle bir araya geldi.

Zeki Hayran Hafızlık İmam Hatip Orta Okulu’nun konferans salonunda yapılan programda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şube Müdürü Fehmi Tutkun, Müftü Yardımcısı Hüseyin Karayaka ile hafızlık eğitimi veren hocalar ve eğitim gören öğrenciler hazır bulundular.

Yapılan programda konuşma yapan Sivas İl Müftüsü Yusuf Akkuş, hafızlık eğitimine her zaman önem verdiğini ve saygı duyduğunu söyledi. Akkuş okulda görev yapan din görevlilerine ve okul yönetimine teşekkür etti. Müftü Akkuş hafızlığın Kur’ana hizmet etmek anlamına geldiğini de belirtti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir