Kripto Paralar Düşüşe Geçti, İşte Güncel Bitcoin Tahmini

Kripto Paralar Düşüşe Geçti, İşte Güncel Bitcoin Tahmini
10:41 - Kasım 28 2021 Pazar

Kripto paralar düşüşe geçmiş durumda. Pek çok yatırımcı şimdiden kripto paraların geleceği hakkında bilgi almak istiyor.

Kripto para birimleri geçtiğimiz haftalarda ciddi bir yükseliş ile karşılaşmıştı. Yaşanan bu durumdan dolayı kripto para birimi yatırımcıları ciddi bir kazanç elde etmişti. Bununla birlikte bitcoinin de rekor kırması sağlanmıştı. 68.000 doların üzerine çıkan BTC sonrasında düşüş eğilimine girmeye başladı. Yaşanan bu düşüş, pek çok yatırımcıyı etkilese de bunun yanı sıra kısa vadeli al sat yapan yatırımcılar bu durumdan daha az etkilenmiş oldu. Bitcoin tahmini kullanıcıların merak ettiği bir konu olmakta. Bu haberimizde uzmanların tahminlerinden söz ediyor olacağız.

Kripto Paralar Düşüyor, Borsada Son Durum

Kripto paralarda son zamanlarda düşüş görülüyor. Haberimizde bitcoine ağırlık verip uzmanların tahminlerinden söz etsek de bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını belirtmek istiyoruz. Bitcoin ile ilgili genel bir analiz yapıldığında bitcoinin Ekim ayında kendini hızlı bir şekilde yukarı attığı görülüyor. Kasım ayına doğru ciddi bir düşüş ile karşılaşan BTC, Kasım ayı ile birlikte kendini tekrardan toparlayıp 68.000 doların üzerine çıkarak rekor kırmıştı. Ardından kademeli bir şekilde düşüşe geçen bitcoin, Ekim ayının başından bu yana en ciddi düşüş ile karşılaşmış oldu. Yaşanan bu düşüş zaman zaman hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Yükseliş dönemine baktığımızda ise sık sık keskin artışlar görülmekte.

Kripto Paralar

Kripto paralar değerinde ciddi kayıplar verirken aslına bakarsak bazı uzmanlar bunun bir düzeltme hareketi olduğunu söylüyor. Yani bitcoin her ne kadar düşüş eğiliminde olsa da geçmişte olduğu gibi gelecekte tekrardan daha çok yükselebilir. Yatırımcılar bunu şu şekilde değerlendiriyor: Bitcoin, gün geçtikçe daha da azalıyor ve bir süre sonra hiç üretilmeyecek. Bu da uzun vadede bitcoinin değerini ciddi bir şekilde arttıracak. Kısa vadeli bir analiz yaptığımızda bitcoinin yükseliş trendinden düşüş trendine geçtiği ve bu düşüşün süreceği tahmin ediliyor. Bu düşüşün yavaş yavaş gerçekleşeceği fakat belirtilirken ne kadar süreceği hakkında kesin bir bilgi sunulmuyor.

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi