• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
“Koyulhisar Okuyor” projesi yoğun ilgi görüyor

“Koyulhisar Okuyor” projesi yoğun ilgi görüyor

Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde hazırlanan “Koyulhisar Okuyor” projesi ilçe kaymakamı Çağlar Partal öncülüğünde başlatıldı ve yoğun ilgi görüyor.

Koyulhisar ilçe kaymakamı Çağlar Partal tarafından ilçe halkını okumaya teşvik amacıyla başlatılan ‘Koyulhisar Okuyor’ projesi ilçe halkı tarafından yoğun ilgi gördü.

Sivas’ın Koyulhisar ilçesi Kaymakamı Çağlar Partal öncülüğünde hazırlanmış olan bu proje İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülüyor. Proje kapsamında bir araya gelen kurum amirleri ve öğrenciler, Münire Mustafa Aydoğdu Yatılı Bölge Ortaokulunda hep birlikte kitap okuma etkinliği gerçekleştirdiler. Etkinliğe katılan Koyulhisar ilçesi Kaymakamı Çağlar Partal katılımcılara projeye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir