• DOLAR
  5,7772
  %-0,21
 • EURO
  6,4629
  %0,21
 • ALTIN
  272,12
  %-0,54
 • BIST
  7,7852
  %1,99
Koyulhisar Kaymakamı ders yılının açılışını yaptı

Koyulhisar Kaymakamı ders yılının açılışını yaptı

Koyulhisar Kaymakamı Çağlar Partal; ilçedeki Meslek Yüksek Okulu’nun ilk dersini gerçekleştirdi. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk dersini işleyen Kaymakam Çağlar Partal; yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni etti.

Koyulhisar Kaymakamı ders yılının açılışını yaptı

Koyulhisar Meslek Yüksek Okulu’nda gerçekleştirilen ilk derse; Koyulhisar kaymakamının yanı sıra; belediye başkanı, kurum amirleriyle akademisyenlerle öğrenciler de katılım gösterdi.

Öğrencilerin fikirleri neticesinde güzel şeylerin çıkacağını belirten Kaymakam Partal; öğrencilerin eğitim öğretim hayatlarında daha aktif rol almalarını istediği söyledi. Yapılan konuşma sonrasında ise Koyulhisar ilçesinin yöresel ses sanatçısı olarak ün yapan Durmuş Fırat; öğrencilere güzel bir müzik dinletisi sundur. Koyulhisar Kaymakamına burada Meslek Yüksekokulu Müdürü olan Profesör Dr. Ömer Aslan tarafından bir de teşekkür belgesi verildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir