Sivas Haberler

KODER 6.Kariyer Günlerini düzenledi

Koyulhisar Kültür Ve Dayanışma Derneği (KODER) 6. Kariyer Günlerini bugün düzenledi.

KODER 6.Kariyer Günlerini düzenledi
132 Okundu
19 Nisan 2019 - 14:34

Koyulhisar Kültür Ve Dayanışma Derneği tarafından bu sene 6.sı yapılan KODER Kariyer Günlerinde Koyulhisar’da yetişmiş ve kendi alanlarında örnek teşkil eden değerler, öğrenciler ile bir araya getirildi.

Koyulhisar Belediyesi salonunda düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını Koyulhisar Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Durmuş gerçekleştirdi. Kemal Durmuş konuşması, “Çağımız bilgi çağı eğitim ve eğitimli insana olan ihtiyacı hepimiz çok iyi biliyoruz KODER ailesi olarak bunun önemini bilerek memleketimizdeki eğitim çağındaki gençlerimize katkı sunabilmek amacıyla kültür sanat ve eğitim etkinliklerini sürdürmeye devam edeceğiz. Bu sene 6. Düzenlediğimiz kariyer etkinliğimizde yine Koyulhisar’dan yetişmiş kendi alanlarında örnek teşkil eden değerleri siz öğrencilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.”diye konuştu.

Koyulhisar Kaymakamı Çağlar Partal ise “ Koyulhisar Kültür ve Dayanışma Derneği ilçemizde eğitimin aktif bir şekilde sürdürülmesinde önemli bir yere sahiptir. Yapmış oldukları çalışmaları yakinen takip etmekte ve desteklemekteyiz. Koyulhisar’ımızı temsil eden bütün derneklerimiz bizlere yük olan değil yük alan konumda hareket etmektedir. Bu anlamda bizlerde öğrencilerimize çeşitli gezi etkinlikleri, müzik atölyesinin kurulması ve son olarak Pazartesi günü 160 tane öğrencimizi Sivasspor-Beşiktaş maçını statta birlikte izleme etkinliği düzenleyeceğiz. “dedi. Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli konuşmasında “ Her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimizi ilçemizin yetiştirdiği alanlarında önemli değerlerle bir araya getiren KODER ailesine, Başkanımız Kemal Durmuş nezlinde teşekkür ederim. Öğrencilerimizin geleceğine ışık tutacak bilgiler ve deneyimleri bizzat konuklarımızdan dinleyerek sohbet etmelerine imkan sağlamaları açısından güzel bir program inşallah her yıl üzerine koyularak devam edecektir.”dedi.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store