• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
KODER 6.Kariyer Günlerini düzenledi

KODER 6.Kariyer Günlerini düzenledi

Koyulhisar Kültür Ve Dayanışma Derneği tarafından bu sene 6.sı yapılan KODER Kariyer Günlerinde Koyulhisar’da yetişmiş ve kendi alanlarında örnek teşkil eden değerler, öğrenciler ile bir araya getirildi.

Koyulhisar Belediyesi salonunda düzenlenen etkinliğin açılış konuşmasını Koyulhisar Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Durmuş gerçekleştirdi. Kemal Durmuş konuşması, “Çağımız bilgi çağı eğitim ve eğitimli insana olan ihtiyacı hepimiz çok iyi biliyoruz KODER ailesi olarak bunun önemini bilerek memleketimizdeki eğitim çağındaki gençlerimize katkı sunabilmek amacıyla kültür sanat ve eğitim etkinliklerini sürdürmeye devam edeceğiz. Bu sene 6. Düzenlediğimiz kariyer etkinliğimizde yine Koyulhisar’dan yetişmiş kendi alanlarında örnek teşkil eden değerleri siz öğrencilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.”diye konuştu.

Koyulhisar Kaymakamı Çağlar Partal ise “ Koyulhisar Kültür ve Dayanışma Derneği ilçemizde eğitimin aktif bir şekilde sürdürülmesinde önemli bir yere sahiptir. Yapmış oldukları çalışmaları yakinen takip etmekte ve desteklemekteyiz. Koyulhisar’ımızı temsil eden bütün derneklerimiz bizlere yük olan değil yük alan konumda hareket etmektedir. Bu anlamda bizlerde öğrencilerimize çeşitli gezi etkinlikleri, müzik atölyesinin kurulması ve son olarak Pazartesi günü 160 tane öğrencimizi Sivasspor-Beşiktaş maçını statta birlikte izleme etkinliği düzenleyeceğiz. “dedi. Koyulhisar Belediye Başkanı Osman Epsileli konuşmasında “ Her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimizi ilçemizin yetiştirdiği alanlarında önemli değerlerle bir araya getiren KODER ailesine, Başkanımız Kemal Durmuş nezlinde teşekkür ederim. Öğrencilerimizin geleceğine ışık tutacak bilgiler ve deneyimleri bizzat konuklarımızdan dinleyerek sohbet etmelerine imkan sağlamaları açısından güzel bir program inşallah her yıl üzerine koyularak devam edecektir.”dedi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir