• DOLAR
  5,8094
  %0,06
 • EURO
  6,4448
  %0,01
 • ALTIN
  274,79
  %0,51
 • BIST
  7,6582
  %-0,02
Kocaeli’de yapılacak Müsabakada Sivas’ı temsil edecekler

Kocaeli’de yapılacak Müsabakada Sivas’ı temsil edecekler

Sivas Bedensel Engelliler Spor Kulübü, Kocaeli’de yapılacak olan Türkiye Bedensel Engelliler Halter Şampiyonası’nda Sivas’ı temsil edecek.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun 22-23 Kasım’da yapacağı Türkiye Bedensel Engelliler Halter Şampiyonası Kocaeli’de yapılacak ve 2 gün sürecek. Türkiye genelinde yapılacak şampiyonaya birçok ilden takımlar katılacak. Sivas Bedensel Engelliler Spor Kulübü de bu şampiyonaya antrenör Serkan Seven nezaretinde Zahit İrfanoğlu, Mustafa Gül, Hanife Yılmaz adlı sporcuları ile takılacak.

Sivas Bedensel Engelliler Spor Kulübü Başkanı Yaşar Rende şampiyona öncesi sporcularına başarılar dileyerek; sporcularının müsabakaya çok iyi hazırlandığını ve başarı elde etmiş olarak döneceklerini söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir