• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Klasik Türk Müziği Korosu 100.Yıl İçin Söylediler

Klasik Türk Müziği Korosu 100.Yıl İçin Söylediler

Sivas Kongresi’nin 100. yılı etkinlikleri içinde, Atatürk Kültür Merkezi’nde “Klasik Türk Müziği İzahlı Bahar Konseri” yapıldı.

Ömer Dilek Talı’nın şefliği, Haluk Çağdaş’ın sunumu ile koro ve solo eserlerden oluşan konseri çok sayıda davetli dinledi.

Konserde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan, eserleri seslendiren sanatçılara ve orkestraya teşekkür ederek, “Geçmişimizden aldığımız güçle, büyük umutlar ve emin adımlarla birlik ve beraberlik içerisinde, Sivas Kongresi’nin 100. yılını kutlamanın gururunu ve coşkusunu yaşıyoruz. Klasik Türk Müziği için bir araya gelen ve geceye renk katan bu güzel ekibi tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir