• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Sivaslı Harun’un azmi 116 kiloyu eritti

Sivaslı Harun’un azmi 116 kiloyu eritti

Fazla kiloları sebebiyle büyük sıkıntılar yaşayan ve 256 kiloya kadar yükselen Harun Döleksöz isimli Sivaslı bir genç azmi ve çalışkanlığıyla tam 116 kilo vererek 140 kiloya düştü.

Henüz 17 yaşında olmasına rağmen inanılmaz bir kiloya ulaşarak etrafında alay konusu olan talihsiz çocuk bu duruma dayanamayarak kendisine bir söz verdi. Kısa süre içerisinde antrenman yapmaya başlayan Harun 2 yıl boyunca hiç aksatmadan sporun peşini bırakmadı. Kendisine yapılan ameliyat tekliflerini de reddederek sağlıklı bir şekilde zayıflamakta kararlı olan 17 yaşındaki Harun kilolarının büyük bir kısmından kurtulmayı başardı.

256 kilo civarında olduğu dönemlerde en temel ihtiyaçlarını dahi karşılamakta güçlük çeken Harun şimdi birçok problemi geride bıraktığı için çok mutlu. 140 kiloya düşmesine rağmen sporun peşini hala bırakmayan gencin hedefi ise 100 kilonun da altına düşmek.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir