• DOLAR
  5,7449
  %-0,08
 • EURO
  6,3531
  %0,19
 • ALTIN
  270,97
  %-0,34
 • BIST
  105.380
  %1,54
Kılıçdaroğlu, “Fetö’nün Siyasi ayağı ortaya çıkarılsın!”

Kılıçdaroğlu, “Fetö’nün Siyasi ayağı ortaya çıkarılsın!”

CHP lideri Kılıçdaroğlu, o gece şehit olan 251 kişinin kanının yerde kaldığını, FETÖ’nün siyasi ayağının bulunmasının şehitlerimiz için bizler adına bir görev olduğunu belirtti.

KILIÇDAROĞLU, FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI ORTAYA ÇIKARILSIN 251 ŞEHİDİN KANI YERDE KALMASIN

Cumhuriyet Halk Partisi’nin TBMM grup toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu 15 Temmuz darbe girişiminin 3. Yıldönümünde yapılan FETÖ mücadeleleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kılıçdaroğlu yaptığı bu değerlendirmede Meclis Araştırma Komisyonu’na Mit Müsteşarı ve Genelkurmay Başkanı’nın gelmediğini ve bunu Erdoğan’ın istemediğini söyledi.
Toplumun her kesiminden insanların FETÖ şüphesiyle hapse atıldığını ama bu işin siyasi ayağına dokunulmadığının altını çizen Kılıçdaroğlu bu yapılmadığı sürece 251 şehidin kanı yerde kalacaktır diye ekledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir