• DOLAR
  5,9280
  %0,17
 • EURO
  6,5774
  %0,12
 • ALTIN
  296,99
  %-0,22
 • BIST
  7,7442
  %0,58
Kılıçdaroğlu, Demirtaş Tahliye Edilmeli Dedi

Kılıçdaroğlu, Demirtaş Tahliye Edilmeli Dedi

Kemal Kılıçdaroğlu, konuk olduğu bir televizyon programında siyasetçilerin düşüncelerinden dolayı hapse atılamayacağını ifade etti.

Kılıçdaroğlu, Demirtaş Tahliye Edilmeli Dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuk olduğu bir televizyon programında hapiste bulunan Selahattin Demirtaş hakkında da konuştu. Kılıçdaroğlu kendisine sorulan soruları yanıtlarken terör soruşturmasından olayı hapiste bulunan Demirtaş’ın serbest bırakılması gerektiğini söyledi. Farklı düşündüğü için bir siyasetçinin hapiste bulunmasının doğru olmadığını belirten Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş’ın hapiste olması doğru değil serbest bırakılmalı dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir