• DOLAR
  5,9038
  %0,80
 • EURO
  6,5476
  %0,27
 • ALTIN
  295,47
  %0,98
 • BIST
  7,6928
  %0,36
KGK Sivas İl Temsilciliğine yeni atama

KGK Sivas İl Temsilciliğine yeni atama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Ekim 2019 tarihli oluru ile kuruluşuna onay verdiği Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK), Sivas İl Temsilciliği’ne tecrübeli gazeteci Naci Yıldız atandı.

Küresel Gazeteciler Konseyi’nin ilk Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara’da Çankaya’da bulunan Genel Merkez binasında gerçekleştirdi. Genel Başkan Mehmet Ali Dim başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında 79 ilin temsilcilerinin atamsı yapıldı. Bu toplantıda yapılan görevlendirme ile daha önce Sivas Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı olarak görev yapan Naci Yıldız KGK Sivas il temsilciliğine atandı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir