• DOLAR
  5,7364
  %-0,11
 • EURO
  6,3548
  %0,07
 • ALTIN
  271,33
  %0,18
 • BIST
  106.846
  %1,39
Kent söyleşilerinin bu ayki konukları Gülsin Onay ve Erhan Güzel

Kent söyleşilerinin bu ayki konukları Gülsin Onay ve Erhan Güzel

Medical Park İzmir Hastanesi ve Mövenpick Hotel İzmir sponsorluğunda devam eden Kent Söyleşileri’nin bu ayki konukları, dünyaca ünlü piyano virtüözü, UNICEF İyi Niyet Elçisi ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Solisti Gülsin Onay ile İstanbul Opera ve Balesi Baş Baleti Erhan Güzel olacak.

Son 2 yıldır çok sayıda ulusal ve uluslararası otoriteyi ağırlayan Kent Söyleşileri, bu ay müziğin ve dansın evrensel ruhunu izleyicilere yansıtacak.

Dr. Zeki Hozer tarafından projelendirilen ve Mövenpick Hotel İzmir salonlarında ücretsiz olarak halka sunulan Kent Söyleşileri, “Müziğin Dansı” teması ile yazar Gülşah Elikbank moderatörlüğünde, 21 Ağustos Çarşamba günü, saat 19.00’da gerçekleşecek.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir