• DOLAR
  5,8147
  %0,44
 • EURO
  6,4658
  %0,25
 • ALTIN
  276,05
  %0,90
 • BIST
  7,7627
  %1,70
Kayserispor kaptanına taraftardan teşekkür

Kayserispor kaptanına taraftardan teşekkür

İstikbal Mobilya Kayserispor taraftar grubu Kapalı Kale, Fenerbahçe ile anlaşan takım kaptanı Deniz Türüç için veda mesajı yayınladı.

’Hatıran yeter’ isimli video yayınlayan Kapalı Kale taraftarlar derneğinin yazılı açıklamasında, “2015-2016 yılından itibaren formamızı her maç layıkıyla terlemeye çalışan, takımımızın 10 numarası Deniz Türüç’ün takımımızdan ayrılışını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Geçmişte kendisine büyük takımların hangisinde oynamak istersin sorusuna ‘ben zaten büyük takımda oynuyorum’ demiş ve bu süreçte her zaman Kayserispor’umuzun menfaatlerini ön planda tutarak; duruşunu ve adamlığını her zaman göstermiştir. Her maç takıma ve taraftara itici güç olması, kulübü ve şehrimizi sahiplenmesiyle yüreğimizde her zaman ayrı yeri olacaktır. Hayallerinin ve hedeflerinin daha büyük olduğunuz biliyoruz. Başaracağını da biliyoruz. 10 ona çok yakışıyordu. Yolun açık olsun kaptan” cümlelerine yer verildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir