• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Karşıyaka Mahallesi Sıcak Asfaltla Buluşuyor

Karşıyaka Mahallesi Sıcak Asfaltla Buluşuyor

Sivas’ın merkezde bulunan Karşıyaka Mahallesi’nin stabilize yolları yapılan çalışmalarla sıcak asfaltla buluşuyor.

Karşıyaka Mahallesi Sıcak Asfaltla Buluşuyor

Sivas Belediyesi SİBESKİ Müdürlüğü tarafından mahallenin altyapısında bulunan eksikliklerin tamamlanmasından sonra ara sokaklarda yine belediyenin fen işleri ekipleri tarafından asfaltlama çalışmalarına başlandı. İlk olarak 20 sokakta başlatılan çalışmaları belediye başkanı Hilmi Bilgin yerinde denetledi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin çalışma yapılan 20 sokaktaki asfaltlama çalışmasının ardından geri kalan bölgelerdeki altyapı eksiklerinin giderilmesine devam edileceğini ve önümüzdeki yıl buraların asfaltlanacağını açıkladı. Karşıyaka Mahallesi’ndeki çalışma ile bu mahallenin Sivas’a yakışır bir görünüme kavuşacağını söyleyen Bilgin 65 mahallenin acil sorunları olduğunu ve eşit şekilde tüm mahallelere hizmet götüreceklerini belirtti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir