• DOLAR
  5,7760
  %-0,23
 • EURO
  6,4611
  %0,18
 • ALTIN
  272,72
  %-0,32
 • BIST
  7,7985
  %2,16
Dr. Recep Çelik karın estetiğine dikkat çekti

Dr. Recep Çelik karın estetiğine dikkat çekti

Karın estetiği konusunda açılamada bulunan Sivas Medicana Hastanesi doktorlarından olan Dr. Recep Çelik; karın estetiğinin son derece etkili sonuçları ortaya koyduğunu belirtti. Karın bölgesinde yer alan fazla yap dokusunun operasyonla alınması işleminin karın estetiği olarak isimlendirildiğini belirten Çelik; bu yöntemin son zamanlarda oldukça popüler olduğunu da sözlerine ekledi.

Özellikle yaz mevsimiyle birlikte kadınların karın estetiği yaptırmak konusunda yoğun bir talebinin bulunduğunu açıklayan Dr. Recep Çelik; bu yöntemin karın bölgesinde oluşan sarkıkların önlenmesinde de etkili olduğu açıkladı. Cerrahi bir operasyon olarak tanımlanan karın estetiğinin sağlam ve düz bir karın bölgesinin oluşturulmasını sağladığını belirten Çelik; uygulanan operasyon tekniklerine dair bilgiler de verdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir