• DOLAR
  5,9229
  %-0,20
 • EURO
  6,5678
  %-0,21
 • ALTIN
  296,30
  %-0,37
 • BIST
  7,7734
  %0,39
Karayolları Ekiplerinin mesaisi aralıksız sürüyor

Karayolları Ekiplerinin mesaisi aralıksız sürüyor

Sivas’ta havaların soğuması ve kar yağışının başlaması ile birlikte Karayolları ekipleri 7 gün 24 saat aralıksız olarak kar nöbeti için çalışmalarına başladı.

Doğu Anadolu’da yer alan ve kış mevsiminin çok çetin geçtiği Sivas’ta kar ile mücadele ve yol açma çalışmalarının yapılması için Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü ekipleri Mart ayına kadar aralıksız sürdürecekleri çalışmalarına başladı. Yağan kar ve tip nedeniyle yolların kapanmaması ve sürücülerin olumsuz hava şartlarında sıkıntı yaşamaması için ekipler 7 gün 24 saat olmak üzere çalışmalarını aralıksız olarak sürdürecek. Bu ekip çalışanları kış boyunca görev yaptıkları zaman diliminde ailelerinden uzakta bulunuyor.

Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü ekipleri başta Sivas olmak üzere Giresun, Erzincan Gümüşhane, Ordu, Tokat ve Tunceli illerinin de aralarında olduğu bölgelere hizmet götürüyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir