• DOLAR
  5,9061
  %0,30
 • EURO
  6,5495
  %0,27
 • ALTIN
  296,25
  %0,50
 • BIST
  7,6701
  %0,09
Kara saplanan ambulans güçlükle kurtarıldı

Kara saplanan ambulans güçlükle kurtarıldı

Sivas’ın Suşehri ilçesinde bulunan Kale köyünde bir hastanın imdadına koşmak isterken kara saplanan ambulans iş makinelerinin yardımıyla güçlükle kurtarıldı.

Kale köyünde fenalaşan bir vatandaş için ambulans çağrılması üzerine sağlık ekipleri yola çıktı. Suşehri ilçesinin merkezine 35 kilometre mesafede bulunan Kale köyüne giden yollar kar yağışından dolayı sürücülere zor anlar yaşatıyordu. Yolun bir bölümündeki kar birikintisi ambulansın bir anda kara saplanarak oradan kendi imkanlarıyla çıkamamasına sebep oldu.

Durumun İlçe Özel İdaresi yetkililerine bildirilmesi sonucu bölgeye gelen iş makineleri ambulansı saplandığı karın içinden aldı ve yeniden aracın yoluna devam edebilmesini sağladı. Kale köyündeki hastayı almak üzere yoluna devam eden ambulans hastayı sağ salim teslim alıp hastaneye götürdü.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir