Sivas Haberler

Kapalı Sistem Beyin Ameliyatı Tekrar Yapıldı

Doktor Bülent Yıldız’ın kapalı yöntem ile düzenlediği ameliyat sayesinden Mehmet Gölbaşı adında 68 yaşındaki hastanın 1 yıl sonra tekrar yürümesine kavuştuğu söylendi.

Kapalı Sistem Beyin Ameliyatı Tekrar Yapıldı
175 Okundu
13 Mayıs 2019 - 12:30

Yapılan ameliyat ile ilgili bilgi veren Yıldız, yaşı 68 olan bir hastanenin hastaneye başvurduğunu ve nörolojik muayenesinde marttan beri bir belirgin hale gelen ve Hazirandan itibaren dahada çok ortaya çıkan her iki bacakta yürüyememe, güçsüz kalma gibi şikayetler ile bir hastanın nöroloji bölümüne başvurduğunu bildirdi. Yaptıkları inceleme sonucu beyin damarında bir fistül saptadıklarını belirtti. Sonradan tedavisi için bir planlama yaptıklarını dile getiren Yıldız, hastanın ameliyatı için kapalı teknikle Mikrokateter denilen uygulama malzemelerin kaçağın olduğu bölgeye ince katedral ve mikroteterle uğraşıp gulu denilen bir tutkal ile kapattıklarını belirtti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store