Sivas Haberler

Kangal’ın yönetiminde nöbet değişimi yapıldı

Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk görevini yeni başkan olan Kürşat Apaydın’a devretti.

Kangal’ın yönetiminde nöbet değişimi yapıldı
173 Okundu
03 Nisan 2019 - 18:48

Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk belediye başkanlık görevini yeni başkan Kürşat Apaydın’a devretti.

Kürşat Apaydın 31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Büyük Birlik Partisi (BBP) adayı olarak seçime girerek Sivas’ın Kangal ilçesi Belediye Başkanlığını kazandı. Kürşat Apaydın bugün ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Öztürk’ten görevini devraldı. Apaydın ilk olarak Belediye binası önünde kurban kesti. Daha sonra Kuran-e Kerim okunarak dualar edildi. Yapılan duaların ardından Kürşat Apaydın Öztürk’ün makamına çıkarak, görevi devralıp görevine başladı.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store