• DOLAR
  5,7288
  %-0,24
 • EURO
  6,3491
  %-0,02
 • ALTIN
  271,13
  %0,10
 • BIST
  106.846
  %1,39
Kan bağışı kampanyasına onlarda katıldı

Kan bağışı kampanyasına onlarda katıldı

Sivas’ta Kızılay Kan Bağış Merkezi tarafından düzenlenen bağış kampanyasına Sivas İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli de duyarsız kalmadı ve onlar da kan bağışında bulunarak kampanyaya destek verdi.

ONLAR DA KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA KATILDILAR

Kızılay tarafından yurdun değişik yerlerinde düzenlenen kan bağışı kampanyalarından biri de Sivas’ta düzenlendi. Kişilerde kan bağışı bilincini oluşturma kapsamında düzenlenmiş olan kampanya Sivas İl Tarım ve Orman Müdürlüğü binası içerisinde stand kurulması ile gerçekleştirildi. Kampanya hakkında değerlendirmede bulunan Sivas İl Tarım ve Orman Müdürü Seyit Yıldız, kan vermenin çok hayırlı bir iş olduğunu, çalışanları ile birlikte kampanyaya destek vermekten ve ihtiyacı olanlara yardımcı olabilmekten mutlu olduklarını söyledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir