• DOLAR
  5,7757
  %-0,86
 • EURO
  6,4233
  %-1,00
 • ALTIN
  276,75
  %-0,96
 • BIST
  94.896
  %0,81
Kalp krizi geçiren gencin hayatını kurtarmıştı ödüllendirildi

Kalp krizi geçiren gencin hayatını kurtarmıştı ödüllendirildi

Sivas’ta özel halk otobüsüne binen gencin fenalaştığını fark eden ve otobüsü hemen hastaneye doğru süren otobüs şoförü 7 dakikada kalp krizi geçiren genci hastaneye yetiştirerek gencin hayatını kurtardı.

KALP KRİZİ GEÇİREN GENCİN HAYATINI KURTARMIŞTI

Sivas’ta şehir içinde halk otobüsünde şoför olan Mustafa Karasoy, otobüse binen ve kalp krizi geçiren kişiyi hastaneye yetiştirerek takdirleri kazanmıştı. Mustafa Karasoy bu davranışı ile Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin tarafından da takdir edildi ve Karasoy’a ödül verildi.

Sivas Belediyesi’nin Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı otobüslerinde şoför olarak görev yapan Mustafa Karasoy yolcularından birinin fenalaştığını fark ettiği an otobüsü hastaneye sürerek 7 dakika için bu genci hastaneye yetiştirmiş ve gencin hayatını kurtarmıştı.

VİDEO :

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir