• DOLAR
  5,9448
  %0,15
 • EURO
  6,5556
  %-0,17
 • ALTIN
  300,46
  %0,76
 • BIST
  7,7755
  %-0,22
Kahverenginden kışın beyaza bürünen hayvan görüntülendi

Kahverenginden kışın beyaza bürünen hayvan görüntülendi

Sivas’ın Hafik ilçesinde bir kişi, kahverengi olup kış aylarında renk değiştirerek beyaz renge bürünen gelinciği görüntülemeyi başardı. Bu gelincik hızlı hareket ettiği için çok fazla görüntülenemiyor.

DSİ’de çalışan Burak Ayvalıoğlu adlı vatandaş görev için gittiği Hafik ilçesinde çok nadir olarak görünen ve çok hızlı hareket ettiğinden fazla görüntülenemeyen beyaz renkli gelinciği fark etti. Burak Ayvalıoğlu bu anı kaçırmak istemedi ve cep telefonuna sarıldı. Rengi yaz aylarında kahverengi iken kış aylarında renk değiştirerek beyaz renge bürünen gelincik beyaz rengi ile Ayvalıoğlu tarafından görüntülendi. Burak Ayvalıoğlu gelinciği görünce çok şaşırdığını ve hemen kaydettiğini söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir