Kağıthane’de torbacının evine baskın

Kağıthane’de torbacının evine baskın
10:00 - Ekim 27 2021 Çarşamba

Kağıthane Gürsel Mahallesinde önceki gün saat 15.00 sıralarında devriye gezen Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliğine bağlı Mobil Park timi, bir şahsın kemer kısmından çıkarttığı uyuşturucuları sattığı ihbarını aldı. İhbarı değerlendiren polis ekipleri, sokağa gelerek şahsı uzaktan izlemeye aldı. Ekipler bir süre sonra fark edilmemek için kurye kılığına girerek bindikleri motosikletle şahsın evinin önüne geldi.

Polis torbacının evini kurye kılığında bastı

Ekiplerden biri şahsın tespit edilen evine baskın düzenlerken diğer ekip de şahsı dışarıda yakaladı. Şahsın üzerinde yapılan aramalarda, kemer kısmında bir miktar eroinli kubar ve uyuşturucu madde ticaretinden kazandığı düşünülem 540 lira ele geçirildi. Şahsın evinde de arama yapan Mobil Park polisi, bazanın altındaki ilaç kutularının arasına gizlenmiş bir miktar daha eroinli kubar ve çok sayıda şeffaf klipsli poşet buldu. Baskın anları ise kameralara yansıdı.

Torbacı adli kontrolle serbest bırakıldı

Aramaların ardından gözaltına alınan Murat Ş., ifadesi alınmak ve sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Emniyette işlemleri tamamlanan şüpheli, “uyuşturucu veya uyarı madde imal ve ticareti” suçundan sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Doğan Can Cesur – Onur Dursun

 

İLGİLİ HABER

Beşiktaş’ta torbacının mıknatıslı çanta oyunu: Polis özel zulada "marihuana" ele geçirdi

İLGİLİ HABER

Arnavutköy’de torbacılık yapan baba, oğul yakalandı

İLGİLİ HABER

Kol saatinde kokain satmaya çalışan torbacılar Beşiktaş polisine yakalandı

İLGİLİ HABER

İstanbul’da torbacılar arasında film sahnelerini aratmayan çatışma kamerada

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi