JASAT ve Polis ekipleri, 7 yaşındaki İkra Nur’un ölümünü aydınlatmak için her ayrıntıyı inceliyor

JASAT ve Polis ekipleri, 7 yaşındaki İkra Nur’un ölümünü aydınlatmak için her ayrıntıyı inceliyor
14:00 - Temmuz 2 2020 Perşembe

Evinden 7 km uzaklıktaki Adaköy Deresi’nin kenarında, dün saat 14.00’de, arkadaşlarını İcilli köyünde sığır otlayan amcasına gitmek için terk eden İkra Nur Tirsi’nin (7) cesedinde bulundu. İlçenin 6 gün önce.

Olay yerindeki ilk muayenede, küçük kızda yara izi, delici veya ateşli silah izi bulunmadı ve kıyafetlerde aşınma ve yıpranma tespit edilmedi. Küpe ve ayakkabıların bile kulağında olduğu tespit edilirken İkra Nur Tirsi’nin cesedi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. İlk otopsisinde küçük kızın ölümünde travmatik bir bulgu bulunmazken, ciğerlerinde boğulma sonucu öldüğü tespit edildi.

Güvenlik güçleri, küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesi olan Tirsi’nin çürümesi nedeniyle küçük kızın ortadan kaybolduğu günden beri boğulduğu şüphesini vurgularken, küçük kız, dere, Jandarma Suç Soruşturma Ekibi, Güvenlik bu bağlamda ekipleri ile işbirliği yaparak olayı aydınlatmaktadır.

Bu bağlamda, o güne kadar gittiği söylenen Tirsi ve küçük amcası da dahil olmak üzere mahalledeki birçok insanın ifadelerine danışılırken, birkaç hafta içinde yapılacak Adli Tıp Raporu’na, olayın aydınlatılmasında kilit rol oynayacak.

Ahmet Bilge

ALAKALI HABERLER

İkranur’a son veda

ALAKALI HABERLER

İranlı kahramanlardan haberler geldi!

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi