• DOLAR
  5,9280
  %0,17
 • EURO
  6,5774
  %0,12
 • ALTIN
  296,99
  %-0,22
 • BIST
  7,7442
  %0,58
İzmirli Beşiktaşlılar, Beşiktaşlı turizmcinin sünnet düğününde buluştu

İzmirli Beşiktaşlılar, Beşiktaşlı turizmcinin sünnet düğününde buluştu

İzmirli Beşiktaşlılar Derneği, ünlü turizmci ve aynı zamanda Beşiktaşlı olan Ertan Kırelli’nin oğlunun sünnet düğününde Çeşme’de toplandı.

Ünlü turizmci ve aynı zamanda Beşiktaşlı olan Ertan Kırelli’nin oğlu Artun Kırelli’nin sünnet düğünü Çeşme’de gerçekleşti. Beşiktaşlı turizmci Kırelli’yi İzmir Beşiktaşlılar Derneği de yalnız bırakmadı. Başkan İnan Esen ve Yönetim Kurulu üyesi Ramazan Çankaya olmak üzere İzmir Beşiktaşlılar Derneği üyeleri gecede turizmci Kırelli’nin yanında yer alırken Kırelli ailesinin mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir