• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
Islah edilmeyen dere yatağı korku saçıyor

Islah edilmeyen dere yatağı korku saçıyor

Dere yatağında oluşan bataklık ve kötü kokunun yanında dere yatağında bulunan hayvan leşlerinin de endişelerini arttırdığını ifade eden mahalle sakinleri burada gerekli çalışmaların yapılmasını istiyor.

ISLAH EDİLMEYEN DERE YATAĞI KORKU SAÇIYOR

Sivas’ta 13 bin kişinin yaşadığı 3 mahalle sınırında yer alan Pünzürük Deresi’nin çevredeki ahırlardan karışan gübre ile kokusunun çok ağır hale geldiğini ve bu haliyle şehir merkezine indiğini belirten Fatih Mahallesi muhtarı Mehmet Kimsesiz dere yatağının bir an önce temizlenmesi ve suyunun tertemiz akması için yetkililere başvurduklarını ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir