• DOLAR
  5,9253
  %-0,16
 • EURO
  6,5631
  %-0,28
 • ALTIN
  296,36
  %-0,35
 • BIST
  7,7899
  %0,60
İŞKUR Tarafından Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı Yetiştirildi

İŞKUR Tarafından Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı Yetiştirildi

Sivas İŞKUR ile Teknokent Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı mesleği kursu tamamlanarak başarılı olan kursiyerlere sertifika töreni yapıldı.

İŞKUR Tarafından Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanı Yetiştirildi

Düzenlenen sertifika törenine İŞKUR İl Müdürü Hikmet Canpolat, Belediye Başkan Vekili Turan Toplagül ve Teknokent Müdürü Serdar Mercan katıldı. Törende konuşma yapan İŞKUR İl Müdürü Hikmet Canpolat teknolojik ilerlemelerinin önemi üzerinde dururken bu tür kursların firmalar tarafından iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Programın ayrıntıları hakkında değerlendirmede bulunan Hikmet Canpolat 49 gün ve 392 saat süren kursa 16 kişinin katıldığını ve bu gençlerin yetiştirildiğini belirtti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir