• DOLAR
  5,9257
  %0,15
 • EURO
  6,5433
  %0,20
 • ALTIN
  281,98
  %0,09
 • BIST
  95.258
  %1,36
İpard desteği alan firmada inceleme yapıldı

İpard desteği alan firmada inceleme yapıldı

Sivas’ta faaliyet gösteren ve IPARD Desteği alan firmada Sivas AB Bilgi Merkezi tarafından inceleme yapıldı.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) bünyesinde çalışmalarını sürdüren ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen firmanın yapmış olduğu çalışmaların kontrol edilmesi amacıyla incelemelerde bulunuldu. TKDK Sivas il koordinatörlüğünde görevli kıdemli yerinde kontrol uzmanı ve aynı zamanda veteriner olan Mahmut Şahin, STSO Sivas AB Bilgi Merkezi görevlileri ile birlikte IPARD Desteği alan firmada bulunan ekipmanları ve tesisin binasını incelediler.

İnceleme yapılan işletmenin müdürü Muzaffer Yurt, tesiste yer alan canlı hayvan nakil alanları, kesimhane, depolar, üretim, işleme ve baharat odaları hakkında yetkililere bilgi verdi. Tesise %50 hibe olarak 1 Milyon 127 Bin TL hibe verildiğini belirten Mahmut Şahin, işletmenin 5 yıllık faaliyet teftişin bu şekilde tamamlandığını söyledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir