• DOLAR
  5,8856
  %0,02
 • EURO
  6,5263
  %0,11
 • ALTIN
  281,71
  %-0,08
 • BIST
  94.137
  %-1,18
İnternet dünya nüfusunun yarısına ulaştı

İnternet dünya nüfusunun yarısına ulaştı

Geçen yılının verilerine göre internet kullanımı %6 oranında artarak 3,8 milyara ulaştı. Bu rakamlara göre dünyanın yarısından fazlası internet kullanıyor.

İNTERNET DÜNYA NÜFUSUNUN YARISINA ULAŞTI

Ajans Press tarafından BOND İnternet Trendleri Raporu’na göre 2018 yılında internet kullanıcısı sayısı % 6 oranında arttığı ve 3,8 milyara ulaştığı belirlendi. Bu sayının % 21’i Çin, % 12’si Hindistan, % 8 Amerika olarak belirlenirken Türkiye bu sıralamada 15.sırada yer aldı. Ajans Press ve PRNet tarafından gerçekleştirilen medya araştırmasında bu konutla ilgili olarak 196.116 haberin yapıldığı ve bu haberlerin yayınlandığı görüldü.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir