Sivas Haberler

İmranlı’da 2 Metre Çapında Çökme Meydana Geldi

İmranlı’da obruğa benzer Sivas-Erzincan karayolu üzerinde 2 metre civarında bir çökme yaşandı.

İmranlı’da 2 Metre Çapında Çökme Meydana Geldi
208 Okundu
07 Mayıs 2019 - 21:19

Öğrenilen bilgilere göre Sivas İmranlı’da yol üstünde obruğa benzer bir oluşum paniğe sebep oldu. Yaklaşık 2 metre çapında obruğu andıran bu çökme tedirginliğe neden olurken çevresinde güvenlik önlemleri alındı.

Kazaya sebep olmaması adına polis tarafından çevresinde şerit çekilirken, çökmenin sebebi suların çekilmesi olarak düşünülüyor.

Tayfun Petek

İletişim: tayfunpetek@sivashaberler.com
Tarafsız Habercilik Anlayışıyla Sivas Haberler Editörüdür.
Tayfun Petek

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store