• DOLAR
  5,7884
  %0,66
 • EURO
  6,4038
  %0,20
 • ALTIN
  271,88
  %-0,36
 • BIST
  7,6090
  %0,46
İmplant Uygulamalarında Ağız Hijyenine Dikkat

İmplant Uygulamalarında Ağız Hijyenine Dikkat

İmlant yöntemine dair açıklamalarda bulunan Medicana Sivas Hastanesi Dr. Oğuzhan Görler; implant uygulamalarının daha uzun kullanıma müsait olabilmelerinin ağız sağlığına dikkat etmekten geçtiğini belirtti.

İmplant Uygulamalarında Ağız Hijyenine Dikkat

Canlı dokularla uyum sağlamak hususunda son derece başarılı olan titanyum elementinden yapılan implantların çok başarılı olduğundan söz eden Görler; bu yöntemin son derece etkili bir teknik olduğunu belirtti. Eksik dişlerin tamamlanması söz konusu olduğunda en etkili seçenekler arasında yer alan diş implantının uzun kullanımlı olmasının en temel sebebi; ağız hijyenine dikkat etmek.

Diş implantlarının diş kökü görevi üstlenmesi için yerleştirildiğini belirten Görler, bu uygulamanın başarılı olmasının uygulanan kemik dokusuyla doğrudan ilgili olduğunu sözlerine ekledi. Diş eksikliklerinin günümüzde aynı seansta dahi giderilebildiğini açıklayan Görler; bunun için hastanın uygun faktörlere sahip olması gerektiğini belirtti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir