• DOLAR
  5,8094
  %0,06
 • EURO
  6,4448
  %0,01
 • ALTIN
  274,79
  %0,51
 • BIST
  7,6582
  %-0,02
İlköğretim öğrencileri Otizmli öğrencilerin yanında

İlköğretim öğrencileri Otizmli öğrencilerin yanında

Sivas’ta bulunan bir ilköğretim öğrencileri otizmli öğrencileri ziyaret etti. İlköğretim öğrencileri bu ziyaretleri ile onların yanında oldukları konusunda mesaj verdi.

Son günlerde Otizmli öğrencilerle ilgili olarak çıkan veli tepkileri ile ilgili haberler üzüntüye neden olmuştu. Sivas’ta ilköğretim öğrencilerinin yapmış oldukları ziyaret sevindirdi. Sivas Özel İdare İlkokulu öğrencileri tarafından Sivas Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören otizmli öğrencilere bir ziyaret gerçekleştirildi. Çocuklar bu davranışları ile onların yanında oldukları mesajını verdiler. Otizmli öğrencileri ziyarette gelen çocuklar otizmin eksiklik değil farklılık olduğunun altını çizerek tüm vatandaşların bu farklılığı ve otizmli arkadaşlarını kabullenmesi gerektiğini vurguladılar. Öğrencilerin ziyaret sırasında kaynaşması güzel görüntüler oluşturdu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir