• DOLAR
  5,8093
  %0,06
 • EURO
  6,4465
  %0,04
 • ALTIN
  274,92
  %0,55
 • BIST
  7,6574
  %-0,03
İl Jandarma Komutanlığı Binası yakınında şüpheli paket

İl Jandarma Komutanlığı Binası yakınında şüpheli paket

Sivas İl Jandarma Komutanlığı binasına yakın bir noktada fark edilen şüpheli çanta paniğe neden oldu. Çanta fünye ile patlatıldığında içinde elbiselerin olduğu görüldü.

Alınan bilgiye göre Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunan İl Jandarma Komutanlığı binası yakınlarında yerde bulunan sahipsiz bir çanta paniğe sebep oldu. Kaldırım üzerindeki yön levhasının altına bırakılan çantayı fark eden jandarma ekipleri bu durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis çantanın bulunduğu bölgede güvenlik önlemi aldı. Bomba imha uzmanları özel kıyafetlerini giyerek çantayı uzaktan kumandalı fünye ile patlattı. Patlatılan şüpheli çantanın içinden elbise çıktı. Çantadan elbise çıkması ile çevrede bulunan vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir