• DOLAR
  5,9453
  %0,02
 • EURO
  6,5534
  %0,05
 • ALTIN
  302,17
  %-0,10
 • BIST
  7,7667
  %0,07
ABD’de bir firma çalışanlarına 58 milyonluk ikramiye dağıttı

ABD’de bir firma çalışanlarına 58 milyonluk ikramiye dağıttı

Amerika Birleşik Devletleri’nde Maryland eyaletine bağlı Baltimore şehrindeki bir emlak firması, 198 çalışanına yüklü miktarda hediye çeki verdi. Şirket 10 milyon dolarlık yani 58 milyon lira ikramiye dağıttı.

St. John Properties isimli şirket bu yıl çalışanlarını götürdüğü tatil eğlencesinde bir açıklama yaptı. Açıklamayı Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Edward St. John yaparak her bir çalışanın görev süresine uygun olarak ortalama 50 bin dolar civarında ikramiye alacağını söyledi. Yapılan açıklamada patronlarının söylediğine inanmayan çalışanlar ellerine verilen kırmızı zarflardaki ikramiyeleri görünce çığlık atılar. Bu zarflarda her bir çalışana 50 bin dolarlık (290 bin lira) çekler verildiği görüldü.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir