• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Yardımı Yapıldı

İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Yardımı Yapıldı

Federasyon tarafından Ramazan öncesi Sivas Koyulhisar’da ve köylerinde tespit edilen Bin adrese Ramazan kumanya yardımları gerçekleştirildi.

Koyulhisar Dernekler Federasyonu Başkanı Müslim Çandır, “Rabbimizin rızası için çıktığımız bu yolda inşallah ilçemizde ihtiyacı olan her eve ulaşmışızdır. Kumanyaların oluşturulmasında destek olan hayırsever vatandaşlarımıza, dağıtımında emeği geçen mahalle ve köy muhtarlarımıza teşekkür ederim. Projenin hayat bulmasında emek veren yönetim kurulu üyelerimize ayrıca teşekkür ederim. İnşallah daha nice projelerle Koyulhisar’ımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir