• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 10 Mart Tarihinde Sivas’a Geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 10 Mart Tarihinde Sivas’a Geliyor

Çeşitli temaslarda bulunak üzere İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 10 Mart tarihinde Sivas’a geleceği öğrenildi. Bakan Soylu’nun Sivas programına dair ziyaret programının değerlendirme toplantısına katılan Sivas Valisi Salih Ayhan; yetkililerle değerlendirme yaptı.

Sivas Öğretmenevi’nde düzenlenen değerlendirme toplantısına; Vali yardımcıları Mehmet Nebi Kaya, Mehmet Polat, Mustafa Yüksel Karadağ, Yeliz Yıldızhan, İl Jandarma Komutanı İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan ve ilgili kamu kurum ve kuruluşlarından yetkililer katıldı. Değerlendirme toplantısında Vali Salih Ayhan; seçim güvenliği, metruk binalar ve ilçelerde seçimde yaşanabilecek aksaklıların önlenmesi ile ilgili tavsiyelerde bulundu.

Sivas Valisi Ayhan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Sivas’ta en güzel şekilde ağırlayacaklarını ifade ederek, emniyet ve jandarma teşkilatından sahada hassasiyetli olmalarını istedi.

Vali Ayhan sözlerine şöyle devam etti; “İlimiz genelinde seçimlerin huzur ve demokrasi içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Sayın Bakanımızın bu kapsamda bizlere talimatları olacaktır. Bu sebeple bizler gerekli ön hazırlığımızı yapalım. Ziyaret programları kapsamında yapacağı tüm işlerle ilgili yerelde hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah ilimiz için güzel bir ziyaret programı olacak. Geçtiğimiz günlerde Yozgat’a geçerken uğradığı Nuri Demirağ Havaalanı’nda Sivaslılara selamlarını iletmiş, en kısa zamanda geleceğini söylemişti. Kendine teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir