• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Yüzyılın icadı “Sivas Belediyesi çalışıyor”

Yüzyılın icadı “Sivas Belediyesi çalışıyor”

Sivas belediyesi Başkan yardımcısı Ahmet DUMAN sosyal medya hesabında sürekli Sivas Belediyesi’nin icraatlarını ve yaptıkları projelerini kamuoyuna duyuruyor. Son yaptığı paylaşımla hayvan severlerin kalbine girecek türden kedi evleri çok Sivas halkı tarafında çok takdir gördü.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı olan Ahmet Duman; sosyal medya hesabı üzerinden birbirinden iddialı projeleri duyurmaya devam ediyor. Duman; yüzde yüz atık malzemelerden yapılan kedi evlerinin yakın zamanda kampüs alanında ve Kent Meydanı’nda yer alacağının müjdesini verdi.

kedi-evi.jpeg (1242×1028)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir