Honor 60 Geekbench Puanı Ortaya Çıktı

Honor 60 Geekbench Puanı Ortaya Çıktı
10:41 - Kasım 28 2021 Pazar

Honor 60 Geekbench puanı ortaya çıktı. Yüksek özelliklere sahip olması beklenen modelin özellikleri de oldukça etkili görünüyor.

Honor 60 modeli henüz tanıtılmadı fakat geçtiğimiz günlerde telefonun ne zaman tanıtılacağı ile ilgili bazı haberlere yer verilmişti. Yakın zamanda tanıtılması beklenen ve duyurulan telefon ile ilgili net özellikler açıklanmadı fakat bazı özelliklerin sızdırıldığı gündeme gelmişti. Şimdi modelin Geekbench skoru ortaya çıktı.

Honor 60 Geekbench Puanı Öğrenildi

Honor 60 henüz ortaya çıkmasa da şimdiden bazı bilgiler gün yüzüne çıkmış durumda. Buna göre Honor 60’ın Geekbench skorunun tek çekirdek performansında 816 olarak yer aldığı, çoklu çekirdek performansında 2.971 olarak karşımıza çıktığı görülüyor. Sızdırılan özelliklerine göre gayet iyi bir performans sunacağı düşünülen telefonun üst segmente hitap etmesi bekleniyor. Oldukça güçlü özellikler ile birlikte müşterileri karşılayan model pek çok konuda öne çıkmaya çalışıyor gibi durmakta.

Honor 60 Geekbench Puanı

Modelin sunmuş olduğu özelliklerden birisi 12 GB RAM belleğe sahip oluşu. Yüksek bellek kapasitesine sahip olan akıllı telefonun kamerası da bir hayli güçlü. 108 MP ana kameraya sahip olan telefonun ön kamerası 50 megapiksel olarak müşterileri karşılıyor. Bu özelliği ile birlikte kamera tutkunlarının tercih edebileceği bir model olarak görünüyor. Henüz resmî olarak özellikleri duyurulmayan telefonun işletim sistemi Android 11 olarak karşımıza çıkıyor.

Honor 60 Geekbench puanı yüksek çıksa da kullanıcılar akıllı telefon modelinin diğer özelliklerini de merak ediyor. Modelin sunmuş olduğu bir diğer önemli özellik şarj sistemi olmakta. Modelin şarj sistemini incelediğimizde 66 watt hızlı şarj desteğine sahip olduğu görülüyor. Henüz cihaz ile ilgili her bilgi sızdırılmış olmasa da modelin işlemcisinin Snapdragon 778G+ olacağı tahmin edilenler arasında yer almakta. Oldukça güçlü bir cihaz olan Honor 60, FHD+ OLED panel ekrana sahip. 120 Hz ekran yenileme hızı ile birlikte kullanıcıları mutlu eden telefon, yakın zamanda kullanıcıları karşılayacak bir cihaz olacak. Henüz modelin fiyatı veya çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi yer almıyor.

Yorumlar (0)
Yorumlar E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi