• DOLAR
  5,9299
  %0,20
 • EURO
  6,5802
  %0,16
 • ALTIN
  297,16
  %-0,16
 • BIST
  7,7434
  %0,57
Hilmi Bilgin Liseli Kulüp öğrencilerine bisiklet hediye etti

Hilmi Bilgin Liseli Kulüp öğrencilerine bisiklet hediye etti

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Sivas Lisesi’nde faaliyet gösteren Bisiklet Kulübü öğrencilerinden gelen bisiklet taleplerini geri çevirmeyerek bu öğrencilere bisiklet hediye etti. Bilgin bu bisikletleri, bisiklet sporunun yaygınlaşması adına faaliyet gösteren kulübe destek olarak verdiklerini söyledi.

Başkan Bilgin Liseli Kulüp Öğrencilerine Bisiklet Hediye Etti

Sivas Lisesi Okul Müdürü Abidin Takçı, Tarih Öğretmeni Lütfü Sarıkaya, İngilizce Öğretmeni Başar Çakıcı ve kulüp öğrencileri Bilgin’i makamında ziyaret ettiler. Okul yetkilileri ve öğrenciler düzenledikleri etkinlikler hakkında Hilmi Bilgin’e bilgi verdi.

Ziyaret sırasında konuşan Bilgin, Eğitim adına ellerinden geleni yaptıklarını belirterek özellikle spor konusunda destek olmaya devam ettiklerini ifade etti. Bilgin öğrencilerin talep ettikleri bisikletleri temin edeceklerini söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir