• DOLAR
  5,7838
  %-0,09
 • EURO
  6,4654
  %0,24
 • ALTIN
  273,26
  %-0,12
 • BIST
  7,7961
  %2,13
Hilmi Bilgin lise öğrencileriyle buluştu

Hilmi Bilgin lise öğrencileriyle buluştu

Halil Rıfat Paşa Lisesi’nin okul ziyaretler kapsamında konuğu olan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin; öğrencilerle bir araya geldi.

Halil Rıfat Paşa Lisesi’ndeki ziyareti sırasında Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olan Dursun Yıldırım, Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Şube Müdürü olan Mehmet Başcil ile Okul Müdürü olan Ahmet Turan Ulutaş karşıladı. Hilmi Bilgin Pazartesi Günü itibariyle düzenlenen ders başlangıç törenine de katıldı.

Ders açılış töreninde öğrencilere başarılarını ileten Bilgin, bu konuşmasının ardından Kutup Yıldızı Projesi kapsamında okulun konferans salonunda öğrencilerle buluştu. Burada öğrencilere seslenen Hilmi Bilgin; eğitimin önemine dair açıklamalarda bulundu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir