• DOLAR
  5,9185
  %0,51
 • EURO
  6,5614
  %0,46
 • ALTIN
  296,82
  %0,69
 • BIST
  7,6904
  %0,35
Hemoroid ve kıl dönmesinin çözümü artık çok basit

Hemoroid ve kıl dönmesinin çözümü artık çok basit

Sıklıkla yaşanan ve tedavisi büyük bir zahmet veren kıl dönmesi ve hemoroidle ilgili Medicana Sivas Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Mustafa Kavurmacı müjdeli haberler verdi.

Bu tip hastalıkların büyük sıkıntılar yarattığını belirten Kavurmacı, tedavisinin ise günümüz teknolojisinde artık çok basitleştiğini söyledi. Hastalığın çok sık bir şekilde özellikle kıl yoğunluğu fazla olan erkeklerde görüldüğünü söyleyen Kavurmacı küçük bir operasyonla bir gün hastanede kalmak suretiyle hastalıktan kurtulunabildiğini belirtti.

Hemoroid hastalığı için ise çok küçük bir lazer operasyon sayesinde kalıcı olarak bu hastalıktan kurtulmanın mümkün olduğunu söyleyen Kavurmacı bir gün içinde hastanın tüm faaliyetlerine kaldığı yerden devam edebildiğini, klasik cerrahi işlemlerinde bu sürenin 2 ay olduğunu ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir