• DOLAR
  5,9250
  %0,14
 • EURO
  6,5401
  %0,15
 • ALTIN
  282,84
  %0,39
 • BIST
  95.258
  %1,36
Hem kamera hem de köpek hırsızlara engel olamadı!

Hem kamera hem de köpek hırsızlara engel olamadı!

Birçok defa hırsızlar tarafından soyulan işyerinin bu defa manevi değere sahip tartı kafesi çalındı. Sivas’ta hırsızlara karşı hem güvenlik kamerasıyla hem de köpekle önlem alınmasına rağmen işyerinde yine hırsızlık olayının yaşanması şaşkınlık oluşturdu.

Hem kamera hem de köpek hırsızlara engel olamadı!

Yok artık! Dedirten hırsızlık olayı 4 Eylül Sanayi sitesinin içerisinde yer alan bir işyerinde meydana geldi. Daha öncede hırsızlar tarafından soyulan odun deposundan bu sefer de 40 yıllık terazi kafesi çalındı.

Bölgeden alınan bilgilere göre işyerinden sürekli olarak bir şeylerin çalınması sonrasında odun deposunun sahibi önlem olarak güvenlik kamerası taktırdı. Bunun yanı sıra işyerinin kapısına bir de köpek bağlandı. Alınan tüm güvenlik önlemlerine rağmen aynı işyerinde tekrar hırsızlık olayının yaşanması çevredekileri şaşkına uğrattı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir