• DOLAR
  5,9441
  %-0,00
 • EURO
  6,5510
  %0,01
 • ALTIN
  302,12
  %-0,12
 • BIST
  7,7668
  %0,07
Sivas Kongre Müzesi’nde 112 Helikopteri sergilendi

Sivas Kongre Müzesi’nde 112 Helikopteri sergilendi

Sivas Kongre Müzesi bahçesinde yapılan etkinlikte 112 acil sağlık hizmetlerinde kullanılan araçlar ve ambulans sergilendi. Şehir merkezine inen ambulans herkesin ilgisini çekti.

112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası’nda Sivas İl Sağlık Müdürlüğü tarafından bir etkinlik düzenlendi. Kongre Müzesi bahçesinde düzenlenen etkinlikte 112 acil sağlık hizmetlerinde kullanılan araçlar ve ambulans sergilendi. Etkinliğe katılan Sivas Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Fethullah Selçuk Moğulkoç, İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Sağlık Hizmetleri Başkanı Doktor Rüstem Hasbek ve çok sayıda sağlık personeli katıldı.

Katıldığı etkinlikte konuşan Vali Salih Ayhan, son yıllarda sağlık konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedildiğini belirterek bu ilerlemelerden Sivas’ın da payına düşeni aldığını söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir