• DOLAR
  5,7724
  %-0,11
 • EURO
  6,3608
  %-0,06
 • ALTIN
  271,02
  %0,00
 • BIST
  103.972
  %0,83
Hayırsever işadamında örnek davranış

Hayırsever işadamında örnek davranış

Sivaslı hayırsever işadamı, Erdoğan Bozatlı, Sivas Belediyesi’nin destekleri ile faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneği’ne 2 bin 555 adet çocuk kıyafeti bağışladı.

HAYIRSEVER İŞADAMINDAN ANLAMLI BİR BAĞIŞ

İşadamı Erdoğan Bozatlı adına yardımları Hayat Ağacı Derneği’ne Metin Torunoğlu teslim etti. Torunoğlu Hozatlı’nın her yıl düzenli olarak yazlık ve kışlık kıyafetleri derneğe bağışladığını ifade etti. Hayırsever işadamı bu yıl da derneğe 2 bin 555 adet çocuk kıyafeti bağışladı.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve Başkan Yardımcısı Ahmet Duman, derneğe yapılan bu yardımdan dolayı emeği geçen herkese teşekkür eden Metin Torunoğlu, Sivaslı diğer işadamlarınım da yardım konusunda teşvik edildiğini söyledi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir