• DOLAR
  5,8985
  %0,25
 • EURO
  6,5072
  %0,23
 • ALTIN
  281,58
  %-0,01
 • BIST
  99.028
  %0,25
Hayat Ağacı Derneği 742 Hisse Kurban Bağışı Aldı

Hayat Ağacı Derneği 742 Hisse Kurban Bağışı Aldı

Hayatı Ağacı Derneği tam 742 hisse kurban bağışlanan bir dernek oldu. Sivas Belediyesi bünyesinde yer alan Hayat Ağacı Derneği’nin bu yıl toplamda 742 kurban hissesi topladığı açıklandı.

Hayat Ağacı Derneği’nin bu seneki kurban kampanyasına ilgi yoğun oldu. Vekaletle kurban kampanyasına toplamda 742 hisse bağışlandı. Sivas şehrinin genelinde, il dışında ve yurt dışında bulunan hayırseverler bu sene Hayat Ağacı Derneğine 742 kurban hissesi bağışı yaptı. Kurban hisse bedelinin 1.350 TL olarak açıklanmasından sonra derneğe bağışlar başladı.

Toplamda 106 büyükbaş hayvanın kurbanlık kesildiği ve bu kurbanlıkların 742 hisseye pay edildiği açıklandı. Büyükbaş hayvanların 7’şerli hisseler olarak kesildiği belirtilirken kesim işleminin sorunsuz tamamlandığı açıklandı.

Kurban hisselerini bağışlayan hayırseverlere; 5 kilo kemiksiz et ile birer gül de verildi. Bununla birlikte bağışçılara Sivas Belediye Başkanı’nın bayram tebriği de yazılı olarak iletildi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir