• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Hastane çalışanları Hayat Ağacı Derneğine Yardım Topladı

Hastane çalışanları Hayat Ağacı Derneğine Yardım Topladı

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde bir çalışanın düşüncesi ile başlayan yardım kampanyası diğer çalışanların katılması ile giderek büyüdü. Bu kampanyada amaç maddi olarak zor durumda olan aileler için bebek bezi, çocuk kıyafeti, oyuncak ve boyama kitabı gibi ihtiyaçları karşılamak.

Hastane çalışanları aralarında topladıkları yardımları hayat ağacı derneğine ulaştırdı. Toplanan yardımları dernek görevlileri hastaneye gelerek aldı. Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan çocuklara yönelik toplanan yardımlar için emeği olan herkese teşekkür etti. Hayat Ağacı Derneği Gıda Bankası Koordinatörü Emrullah Ünal hastane çalışanlarına teşekkür ederek bu tür çalışmaların devamını beklediğini belirtti.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir