Sivas Haberler

Hastane çalışanları Hayat Ağacı Derneğine Yardım Topladı

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde bir çalışanın düşüncesi ile başlayan yardım kampanyası diğer çalışanların katılması ile giderek büyüdü.

Hastane çalışanları Hayat Ağacı Derneğine Yardım Topladı
77 Okundu
22 Şubat 2019 - 18:08

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde bir çalışanın düşüncesi ile başlayan yardım kampanyası diğer çalışanların katılması ile giderek büyüdü. Bu kampanyada amaç maddi olarak zor durumda olan aileler için bebek bezi, çocuk kıyafeti, oyuncak ve boyama kitabı gibi ihtiyaçları karşılamak.

Hastane çalışanları aralarında topladıkları yardımları hayat ağacı derneğine ulaştırdı. Toplanan yardımları dernek görevlileri hastaneye gelerek aldı. Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan çocuklara yönelik toplanan yardımlar için emeği olan herkese teşekkür etti. Hayat Ağacı Derneği Gıda Bankası Koordinatörü Emrullah Ünal hastane çalışanlarına teşekkür ederek bu tür çalışmaların devamını beklediğini belirtti.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store