• DOLAR
  5,6902
  %-0,12
 • EURO
  6,3133
  %0,06
 • ALTIN
  268,79
  %-0,38
 • BIST
  106.824
  %0,04
Hastalanan kadını otobüsle hastaneye yetiştirdi

Hastalanan kadını otobüsle hastaneye yetiştirdi

Sivas’ta halk otobüsünde bir kadının rahatsızlanması üzerine otobüs şoförü, gitmesi gereken güzergahtan çıkarak kadını otobüsteki yolcularla birlikte hastaneye götürdü.

HASTALANAN KADINI OTOBÜSLE HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Sivas Belediyesi Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak çalışan özel halk otobüsünün sürücüsü Mehmet Torun örnek davranışıyla herkese örnek oldu. Torun halk otobüsüyle güzergahında ilerlerken otobüsün içinde yolculardan bir kadın hastalandı. Kadının çırpınmaya başlaması üzerine otobüs şoförü güzergahını değiştirerek kadını 7 dakika içinde hastaneye yetiştirdi. Hastaneye gelene kadar da yine kadına ilk müdahaleyi yine otobüs şoförü Mehmet Torun ve otobüste bulunan yolcular yaptı. Hastanedeki acil ekiplerini korna çalarak çağıran sürücü hasta kadını teslim ettikten sonra yeniden yola çıkarak güzergahına devam etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir