• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Hasta Yakınları Hastaneyi Savaş Alanına Çevirdiler!

Hasta Yakınları Hastaneyi Savaş Alanına Çevirdiler!

Sivas Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yapılan ameliyat sonrasında bir yakınını kaybeden aile, hastaneyi savaş alanına çevirdiler. Olayda 2 doktor da darp edildi.

Edinilen bilgilere göre olay, akşam saatlerinde meydana geldi. Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yaşanan bu olay, hastanen Üroloji servisinde gerçekleştir. Serviste böbrek rahatsızlığından dolayı ameliyat olan T.A. (46), yapılan ameliyat sırasında yaşamını yitirdi. Hastanın kaybedilmesinin ardından sağlık çalışanları polis eşliğinde hasta yakınlarına T.A’nın yaşamını yitirdiğini söylediler. Bunu duyan hasta yakınları ise 2 doktora saldırarak, darp etti.

Olay kısa sürede büyüdü, olay yerine çok sayıda çevik kuvvet ekibi ve polisi sevk edilerek, olayın büyümesi engellendi. Yakınlarını kaybetmelerine sinirlenen aile, hastanenin camlarını kırarak, hastaneye maddi zarar verdi. Durumu polis ekipler müdahale edince, olay sakinleşti. Hasta yakınları ise hastaneden uzaklaştırıldı. Olayda saldırıya uğrayan, 2 doktorda ise darp izlerinin bulunduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir