• DOLAR
  5,7835
  %-0,05
 • EURO
  6,4012
  %-0,01
 • ALTIN
  271,44
  %-0,12
 • BIST
  7,6054
  %-0,00
Halter Takımı Türkiye Şampiyonası’nda

Halter Takımı Türkiye Şampiyonası’nda

Kayseri Halter Takımı Türkiye Halter Federasyonu tarafından Nevşehir’de yapılmakta olan Halter U15-U17 Türkiye Şampiyonasına katıldı.

Halter U15-U17 Türkiye Şampiyonası, 1-4 Ağustos’ta Nevşehir’de yapılıyor. Kayseri Halter takımı şampiyonaya 11 sporcu ile katıldı.

Şampiyona öncesi açıklamalarda bulunan Halter Antrenörü Gökhan Taşçı, “1-4 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacağız. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Sporcumuz Melek Baraz’dan şampiyonluk bekliyoruz. Diğer bir sporcumuz Kahraman Satılmış, 6 aylık bir sporcu olmasına rağmen Türkiye’de ilk 6 içerisinde yer alabilecek dereceler yapmaktadır. Gelecek vaad eden sporcularımız buradan Avrupa Şampiyonası’na katılacaklar. Diğer sporcularımız da tecrübe kazanmak için şampiyonalarda yer alacaklar.” diye konuştu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici; Türkiye Şampiyonasında Kayseri’yi temsil edecek olan Kayseri Halter Takımına başarılar diledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir