• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Sivaslı iş adamı Halk TV’yi satın aldı

Sivaslı iş adamı Halk TV’yi satın aldı

Hayatını İngiltere’de sürdüren Sivaslı İş Adamı Cafer Mahiroğlu’nun Halk TV’yi satın aldığı açıklandı.

Uzun bir süredir Deniz Baykal’ın sahibi olduğu Halk TV’nin satılacağı yönünde medyada söylentiler çıkmaktaydı. Bazı kişiler tarafından konu yalanlansa da bu satışın kısa sürede gerçekleşeceğini söyleyen hatrı sayılır miktarda siyasetçi ve gazeteci bulunuyordu. Bugün bu dedikodular gerçeğe dönüştü ve Sivaslı iş adamı Cafer Mahiroğlu’nun Halk TV’yi satın aldığı belirtildi.

cafer mahiroğlu

1966 yılında Sivas’ta doğan ve 20’li yaşlarında yabancı dil öğrenmek amacıyla İngiltere’ye giden Cafer Mahiroğlu adeta bir başarı hikayesi yazdı. Konfeksiyon üzerine çalıştığı firmada uzun yıllar çalıştıktan sonra aynı şirketi satın alarak patronluk yapan, sonrasında ise işleri geliştirip büyük tekstik firmalarını bünyesine katan Cafer Mahiroğlu İngiltere’de 300’den fazla tekstil mağazasına sahip.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir